OBFITOŚĆ I ŻYCIE W TOTALNYM SPEŁNIENIU DZIĘKI 

e-MOC-jom.To nie jest kurs o tym, jak się pozbyć emocji.
Ten kurs jest o tym, jak się do nich stawiać, aby były naszym największym sprzymierzeńcem i drogą do MOCY. 
Kobieta jest stworzona, by zachwycać. Nic nie musi w tym celu robić, bo ma to w swojej naturze. Jednak różne uwarunkowania sprawiają, że nasza opinia o samych sobie jest pełna ocen. Nasze naturalne piękno zostaje przytłumione tym, jak o sobie w głębi serca myślimy.  Cały czas mamy sobie coś do zarzucenia, coś nam się nie podoba.
"Lubię siebie, ALE..." jest naszym przewodnim zdaniem. 


Jak odzyskać naszą naturalną miłość do siebie i świata i zacząć przyciągać to, czego pragniemy? Kluczem są... EMOCJE. 


Twoje e-MOC-je to Twój dar.
Jak nauczysz się z nimi świadomie obchodzić, urodzi się z nich Twoja ukryta MOC.

Kobieta, która zna swoją wartość i kocha siebie jest jak dzieło sztuki największego mistrza. Można się w nią wgapiać godzinami, podziwiając, zachwycając się i zastanawiając się, jak to możliwe, aby stworzyć coś tak pięknego.

Co ona takiego w sobie ma, że jest tak niesamowicie atrakcyjna i nie można od niej oderwać wzroku…?


Poznaj Riyę i jej historię

Mam 37 lat, jestem artystką, piosenkarką, pisarką, mentorką, wykładam i prowadzę warsztaty na całym świecie i pomagam ludziom tworzyć obfite, spełnione życie i otwierać się na przyjmowanie.

Łamię powszechnie uznane teorie: z byłym mężem można żyć w harmonii i przyjaźni, z depresji i nowotworu można wyjść bez chemii, a orgazm może trwać 40 minut. 

Nie zawsze tak było. Od 6 roku życia byłam solistką w zespole, na wielkiej scenie, kochającą śpiewać i światła reflektorów.

Wyglądałam na najbardziej przebojową nastolatkę. Niestety pod spodem byłam cierpiącą i nie lubiącą siebie ofiarą przemocy seksualnej i fizycznej. To spowodowało, że bałam się wszystkiego i brzydziłam się siebie, ale przykrywałam to maską pewności siebie.

Czas mijał, chodziłam na imprezy, piłam, wciągałam, miałam super pracę w show biznesie, mnóstwo przyjaciół, mężczyzn dookoła, a pod spodem krwawiłam. Porównywałam się do innych, czułam się gorsza, szukałam wszędzie akceptacji i potwierdzenia swojej wartości. Robiłam wszystko, aby zabijać ciszę w sobie, bo pod nią… była ciemność, krzyk i nienawiść do siebie. Życie w takim wyparciu musiało się słabo skończyć… depresja, a potem także nowotwór...

Dzięki nim (tak, DZIĘKI!!!) poznałam siebie. Zaczęłam odgruzowywać to kim jestem i pomału, pomału zaczęłam się uczyć i kochać siebie. Słuchać swoich potrzeb, pragnień, także seksualnych. Swoich wypartych emocji, które się kryły pod wybuchami złości i agresji skrzywdzonej dziewczynki.

Dzisiaj pracuję podróżując po całym świecie, jestem spełniona zawodowo, prywatnie i finansowo – ALE- … to nie dlatego jestem zadowolona!!!

Te rzeczy dają moc okolicznościową- czyli zależną od sytuacji na zewnątrz. To, czego się nauczyłam i uczę innych to MOC PERSONALNA, która jest absolutnie nie podyktowana okolicznościami. Moc, która nie zależy od ilości pieniędzy na koncie czy od tego, czy mój mężczyzna mnie kocha. 

Dzisiaj umiem widzieć w najgorszym życiowym doświadczeniu moją drogę do jeszcze większej mocy, a nie niefart czy złośliwość losu.  

I dzielę się tą wiedzą z ludźmi na całym świcie, bo wiem że jest BEZCENNA. Patrzę na swoje zdjęcia sprzed 10 lat i z dzisiaj i widzę kobietę, która kocha życie, ze wszystkimi odcieniami. Siebie, swoje ciało, swoją seksualność, swoje emocje, łzy i śmiech.

I Ty też tak możesz.

                                         Oto cztery MODUŁY, które zawiera Masterclass                                            e-MOC-je DLA KOBIET:

MODUŁ 1: LĘK I STRES

Jak sobie radzić z lękiem i stresem?
27 lipca

MODUŁ 2: ZŁOŚĆ

Złość - cenna emocja tylko jak z niej korzystać? 

3 sierpnia

    MODUŁ 3: POCZUCIE WINY

Poczucie winy: jak je zamienić w przebaczenie i samoakceptację?

10 sierpnia

    MODUŁ 4: MEDYTACJA

Praktyki medytacyjne DLA KOBIET. 

31 sierpniaCo mówią kobiety, które doświadczyły pracy z Riyą?
Jedna decyzja, która może zmienić Twoje życie... 

ZAPISZ SIĘ TYLKO POD WARUNKIEM, ŻE JESTEŚ NA TĘ ZMIANĘ GOTOWA.


Zainwestuj w siebie już dziś i dołącz do społeczności kobiet, które kochają swoje e•MOC•je.Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa jeden webinar?
Jeden webinar trwa 90 minut i zawiera OGROMNĄ ilość wiedzy. Dlatego  webinary są nagrywane i dostępne online, dzięki czemu można  wracać do nagrań i przyswajać wiedzę stopniowo, według potrzeb.

Czy webinary są nagrywane?
Webinary będą na żywo, z możliwością późniejszego odtwarzania.

Czy musze mieć jakieś doświadczenie w rozwoju duchowym lub emocjonalnym zanim przystąpię  do programu e-MOC-je?

Nie, nie jest wymagane żadne uprzednie przygotowanie. Pracuję zarówno z kobietami, które nigdy wcześniej nie pracowały z emocjami ani medytacją, jak i kobietami, które już próbowały różnych technik.

Czy Twoje praktyki i medytacje są powiązane z jakimś wyznaniem religijnym?

Absolutnie nie, jest to praca z duchowością, ale nie stoi za nią żadna religia, ani nie namawia do niczego. Duchowość wspiera i jest częścią w pracy nad sobą, którą proponuję. Moje praktyki nie podważają ani nie zaprzeczają żadnym wyznaniom. Na moje warsztaty przyjeżdżają kobiety o różnych wyznaniach, a także ateistki. 

Chciałabym, ale się boję.

Zawsze zachęcamy do tego, aby dokonywać zakupu z miejsca obfitości i ekscytacji. 


Co jak nie dam rady obejrzeć kursu na bieżąco? 

Kurs e-MOC-je zawiera ogromną ilość wiedzy. Każda kursantka może przerabiać kurs w swoim tempie i dawkować sobie wiedzę. Nie jest wymagane przerabianie kursu ,,na raz''.

Jakich zmian mogę się spodziewać po kursie?
Wiedza oraz techniki z którymi zapoznają się kursantki programu e-MOC-je często doprowadzają do dużych  zmian w sposobie myślenia oraz życiu, ale w trakcie kursu zasadzasz ziarno, i od Ciebie zależy czy coś z niego wyrośnie. Jak nie będziesz podlewać, zwiędnie. Dzięki odpowiedniemu dbaniu o "roślinę" możesz zmienić swoje spojrzenie. naświat o 180 stopni. 


Czy muszę przerobić cały kurs na raz?
Nie, można zapisać się na kurs i stopniowo go przerabiać we własnym tempie. Uczestnicy będą mieli dostęp do Riyi nawet po zakończeniu webinarów, więc możliwość zadania pytań będzie również w przypadku osób, które przerabiają kurs wolniej.

Czy mogę dać w prezencie program e-MOC-je?
Tak, możesz, napisz do nas, możemy wysłać "e-MOC-je" jako prezent.

Chciałabym namówić koleżankę/siostrę/mamę , bardzo by im się przydało...
W takiej sytuacji zapraszam najpierw Ciebie, będziesz żywym przykładem, jak mój program może zmienić czyjeś życie.  Nie jestem fanką namawiania. 

Czy program e-MOC-je jest tylko dla kobiet?
Tak. Ja się specjalizuję w pracy nad emocjami z kobietami. Dzięki emocjom odkrywamy naszą kobiecość, dzięki czemu dostajemy się do naszych niesamowitych mocy, pasji oraz  do radości z życia. Tym samym zaczynamy przyciągać do naszego życia ludzi, których najbardziej chcemy przyciągnąć. 

Riya Sokół 
Artystka, piosenkarka, mentorka.
Od lat pokazuje ludziom jak przyjmować obfitość i doświadczać spełnienia w życiu.  


Dziękuję, że jesteś. 

Kontakt:
empire@riyasokol.com

Page Created with OptimizePress